Techniniai projekto privalumai

Kokybė ir patogumas -  du reikalavimai, kuriuos siekiame įgyvendinti "Parko namuose". Komfortiškam gyvenimui "Parko namuose" užtikrinti, remdamiesti įgyta patirtimi ir Pirkėjų lūkesčiais, įgyvendinsime šiuos techninius sprendimus.

 

DALINĖS APDAILOS APRAŠYMAS

Terasos, balkonai, lodžijos

Visi butai suprojektuoti su papildomomis erdvėmis - atvirais balkonais ar pilnai įstiklintomis lodžijomis. Mansardinių aukštų gyventojai galės mėgautis erdviomis privačiomis terasomis.

 

Fasadai

Pastatų eksterjerui parinktos santūrios, Naujamiesčio ir parko aplinkai artimos spalvos. Dalies fasadų apdailai bus naudojamos molinės čerpės. Fasadų langų ritmika, tūrio skaidymas maksimaliai priartinti prie esamos aplinkos pastatų masteliškumo.

Mūrinės sienos

Siekiant, kad namai būtų tvirti ir ilgaamžiški bei pasižymėtų puikia garso ir šilumos izoliacija mūrines sienas įrengiame ne tik pastato išorėje, bet ir viduje.

Langai

Natūralią šviesą užtikrins aukšti, grindis siekiantys langai, o mansardiniame aukšte papildomai bus įrengti stoglangiai.

Požeminis parkingas

Erdvi, saugi ir apšviesta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė suprojektuota po visu kvartalu. Numatytų 222 vietų pakaks visiems gyventojams. Numatyta galimybė įrengti elektromobiliams krauti pritaikytas vietas. Dviračiams, slidėms ar kitiems daiktams laikyti gyventojai galės įsigyti uždarus sandėliukus. Gyventojų patogumui iš požeminio parkingo kiekviename name iki mansardinio aukšto kils liftai.

Aplinka, gerbūvis

Įsiliejant į darnią Ramybės parko aplinką bus išsaugota dalis sklype augančių medžių, ir papildomai apželdinama dekoratyviniais krūmais bei mažaūgiais augalais. Namų kiemas bus padalinas į atskiras erdves, pritaikytas poilsiui bei aktyviam laisvalaikiui. Vaikų žaidimų aikštelėse bus išlieta ilgaamžė ir saugi kelių sluoksnių guminė danga, poilsio zonose - maumedžio rifliuotos lentos. Siekiant užtikrinti gyventojų ramybę, privatumą ir saugumą kvartalą bus aptveras ažūrine tvora su mūriniais intarpais, o įėjimo varteliai su praėjimo kontrole.