Apie projektą

Žalumos apsuptyje, vos kelios minutės nuo miesto širdies Laisvės alėjos prasideda nauja „Parko namų" istorija. Jos kūrėjai - Jūs, žmonės, mėgstantys aktyvų ir turiningą laisvalaikį bei vertinantys ramybe dvelkiančią namų aplinką. „Parko namuose" darniai susijungia šiuolaikinio miesto gyventojo poreikiai, gamtos artumas bei Laikinosios sostinės istorijos dvasia.

Krėvos ir Totorių gatvelių sankryžoje trimis statybos etapais iškils septyni 3-5 aukštų namai. Šlaitiniai pastatų stogai bei šiuolaikiškos fasadų detalės savitu stiliumi papildys šalia vyraujančią tarpukario architektūrą. Uždarame ir išpuoselėtame vidiniame kieme saugiai nerūpestingas dienas galės leisti mažiausieji kvartalo gyventojai.

Norėdami tapti šios istorijos dalimi - susisiekite su mumis.

PERŽIŪRĖTI LEIDINĮ

Kodėl Parko namai?

„Parko namai” - tai išskirtinis uždaras naujų namų kvartalas pačioje Kauno širdyje. Atsižvelgiant į dabartinius pirkėjų poreikius, pritaikant pažangius techninius sprendimus ir darniai įsiliejant į supančią aplinką, kuriame analogų neturinčius namus Kauno centre.

 

1-4 kambarių būstas
1-4 kamb., 30-110 kv. m. poilsio paskirties patalpos, butai su terasomis, lodžijomis ir balkonais, jų jungimo galimybė.

Krėvos g. 4 Kaunas
Parko namai - tai būstas Kauno centre vos 2 min. pėsčiomis iki Laisvės alėjos.

II-ojo etapo statybų pabaiga 2020 m. II ketv.
Rezervacijos jau vykdomos, statybos darbai pradėti.

I-ajame etape jau įsikūrinėja naujakuriai.

Vystytojas su patirtimi
UAB "Realinija" įgyvendina ambicingus NT projektus. Pamatykite juos: www.realinija.lt

Namai miesto centre

„Parko namus" statome pačiame miesto centre. Vietoje, kur darbas, darželiai ir mokyklos, parduotuvės ir pramogos yra visai šalia. Vos keli žingsniai pėsčiomis ir Jūs pasieksite restoranus ir kavines Laisvės alėjoje, gausybę parduotuvių „Akropolyje” ar renginius „Žalgirio" arenoje. Gyvendami miesto centre galėsite džiaugtis paprastu ir patogiu kasdieniu keliavimu pėsčiomis ar viešuoju transportu, būtinybę judėti automobiliu palikę tik tolimesnėms išvykoms. „Parko namai" - tai išskirtinė vieta žaliųjų erdvių apsuptyje- pro langus matosi Ramybės parkas, kiek tolėliau pasivaikščioti kviečia Vytauto ir Ąžuolyno parkai.

Patogu gyventi

Už elegantiško „Parko namų" fasado rasite Jūsų poreikius atitinkantį būstą – nedidelį poilsio paskirties būstą, kompaktiškus dviejų kambarių butus  iki prabangius apartamentų mansardiniuose aukštuose. Viršutinių aukštų gyventojai galės mėgautis erdviomis terasomis bei grožėtis greta žaliuojančio parko vaizdais, o šaltuoju metu laiku - stebėti pro stoglangius atsiveriantį žvaigždėtą dangų. Kituose aukštuose esantys būstai turės balkonus ar lodžijas - erdvę jaukioms vakaro akimirkoms. Maksimalią natūralią šviesą namuose užtikrins dideli, grindis siekiantys langai. Patogu dar ir tai, kad grįžę namo savo automobilį galėsite palikti požeminėje aikštelėje, o vidinis kiemas bus žalias, saugus ir uždaras nuo gatvių bei mašinų.

Puiki investicija

  • 2 min. pėstute iki Laisvės alėjos
  • Tvirti, šilti ir ekonomiški namai
  • Išpuoselėtas uždaras vidinis kiemas
  • Ramybe dvelkianti aplinka
  • Puikiai išvystyta infrastruktūra
  • Šiuolaikiški architektūriniai sprendimai

Visa tai „Parko namus" paverčia patrauklia ir saugia investicija į geresnę savo gyvenimo kokybę.

RINKTIS BŪSTĄ

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika