Techniniai projekto privalumai

Kokybė ir patogumas -  du reikalavimai, kuriuos siekiame įgyvendinti "Parko namuose". Komfortiškam gyvenimui "Parko namuose" užtikrinti, remdamiesi įgyta patirtimi ir Pirkėjų lūkesčiais, įgyvendinsime šiuos techninius sprendimus.

 

DALINĖS APDAILOS APRAŠYMAS

Terasos, balkonai, lodžijos

Būstai suprojektuoti su papildomomis erdvėmis - atvirais balkonais ar pilnai įstiklintomis lodžijomis. Mansardinių ir pirmojo  aukštų gyventojai galės mėgautis erdviomis privačiomis terasomis.

 

Fasadai

Pastatų eksterjerui parinktos santūrios, Naujamiesčio ir parko aplinkai artimos spalvos. Dalies fasadų apdailai bus naudojamos molinės čerpės. Fasadų langų ritmika, tūrio skaidymas maksimaliai priartinti prie esamos aplinkos pastatų masteliškumo.

Mūrinės sienos

Siekiant, kad namai būtų tvirti ir ilgaamžiški bei pasižymėtų puikia garso ir šilumos izoliacija mūrines sienas įrengiame ne tik pastato išorėje, bet ir viduje.

Langai

Natūralią šviesą užtikrins aukšti, grindis siekiantys langai, o mansardiniame aukšte dalyje butų papildomai bus įrengti stoglangiai.

Požeminis parkingas

Erdvi, saugi ir apšviesta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė suprojektuota po visu kvartalu. Numatytų 222 vietų pakaks visiems gyventojams. Numatyta galimybė įrengti elektromobiliams krauti pritaikytas vietas. Dviračiams, slidėms ar kitiems daiktams laikyti gyventojai galės įsigyti uždarus sandėliukus. Gyventojų patogumui iš požeminio parkingo kiekviename name iki mansardinio aukšto kils liftai.

Aplinka, gerbūvis

Įsiliejant į darnią Ramybės parko aplinką "Parko namai"  bus apželdinami dekoratyviniais krūmais, mažaūgiais augalais bei daugiametėmis gėlėmis. Namų kiemas bus padalintas į atskiras erdves, pritaikytas poilsiui bei aktyviam laisvalaikiui. Vaikų žaidimų aikštelėse bus išlieta ilgaamžė ir saugi kelių sluoksnių guminė danga, poilsio zonose - maumedžio rifliuotos lentos. Siekiant užtikrinti gyventojų ramybę, privatumą ir saugumą kvartalą bus aptveras ažūrine tvora su mūriniais intarpais, o įėjimo varteliai su praėjimo kontrole.