GLUOSNIS
Išsirinkite savo namus
EGLĖ
Išsirinkite savo namus
REZERVUOTI

Tobula lokacija Kauno centro ir 3-jų parkų kaimynystėje

„Parko namai“ – tobuli namai norintiems gyventi miesto centro ritmu, neprarandant glaudaus ir artimo ryšio su gamta. Žalumos apsuptyje, vos kelios minutės nuo miesto širdies Laisvės alėjos prasideda nauja „Parko namų" istorija, prie kurios prisidėti kviečiame Jus.

Kai viskas, ko reikia Jums ar Jūsų šeimai, visai šalia – galite tiesiog imti ir pagaliau išleisti savo automobilį atostogų. Pramogos, Laisvės alėja, kavinės, prekybos centras „Akropolis“, Žalgirio arena, vaikų ugdymo įstaigos, parduotuvės – viskas pasiekiama per kelias minutes pėstute.

Tapus „Parko namų” gyventoju Jums niekada nebereikės sukti galvos ne tik dėl pramogų, bet ir kur ieškoti gamtos prieglobsčio, nes jį visada rasite šalia, vos už kelių minučių pėstute. Ilsėkitės ir iškylaukite net trijuose parkuose, esančiuose greta namų:

  • Ąžuolyno parkas – 10 min.
  • Vytauto parkas – 5 min.
  • Ramybės parkas – 1 min.

Galbūt apie tokį gyvenimą ir svajojate?

Mažaaukštė statyba

III-ajame „Parko namų“ etape galėsite mėgautis mažaaukštės statybos privalumais, kadangi šiuos namus sudaro tik 4 aukštai. Mažaaukštė statyba neabejotinai sukuria kur kas didesnį privatumo, jaukumo bei bendruomeniškumo pojūtį, nes kaimynų tokiuose namuose nėra daug. Tad neabejotinai šiuose namuose gims ne tik šilti ir artimi ryšiai su kaimynais, bet ir bus užtikrintas didesnis privatumas tiems gyventojams, kuriems jo reikia daugiau.

Uždaras, saugus ir išpuoselėtas kiemas

„Parko namų“ gyvenvietė suprojektuota taip, kad suformuotų saugų, uždarą vidinį kiemą, kuriame saugiai nerūpestingas dienas galės leisti tiek individualistai, norintys netrukdomi leisti laiką gražios aplinkos apsuptyje, tiek šeimos su mažaisiais kvartalo gyventojais, kurie vidiniame kieme atras specialiai jiems sukurtą zoną, pritaikytą smagiems ir svarbiausia, saugiems žaidimams.

Kiemas visiškai uždaras, jame veikia stebėjimo kameros, tad privatumu ir saugumu – neabejotinai pasirūpinta!

Erdvūs ir funkcionaliai išplanuoti namai

Kokybė ir patogumas - du reikalavimai, kuriuos siekiame įgyvendinti "Parko namuose". Butų erdvės išplanuotos taip, kad atitiktų visus Jūsų poreikius. Erdvės susibūrimams, darbui, poilsiui – viskas sukurta taip, kad patenkintų tiek individualisto, tiek šeimos lūkesčius.

Atviruose balkonuose ar pilnai įstiklintose lodžijose galėsite įsirengti savo privačią poilsio oazę lėtiems vakarams leisti. O III etapo viršutinių bei pirmojo aukštų gyventojai galės mėgautis erdviomis privačiomis terasomis.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika