Šiame bute pildysis Jūsų svajonės

Beveik 159 m2 dydžio mansardiniai butai su 96 m2 terasa ir balkonais viršutiniuose „Eglės“ ir „Gluosnio“ namų aukštuose. Visas aukštas su 5 kambariais – tik Jūsų vienų. Ir visa tai – Kauno širdyje! Galbūt sunku patikėti, bet tokia jau ta neįtikėtinai maloni „Parko namų“ tiesa.

„Parko namų“ III-ajame etape atrasite tik 2 tokius unikalius mansardinius butus, tad susidomėjus jais, kviečiame ilgai nedelsti ir susisiekti su mumis jau dabar, žemiau esančioje kontaktų formoje. Mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus apie mansardinius butus bei apie III-ajį etapą.

Erdvi terasa

Net 96 m2 nuosavos terasos erdvė tiesiog kviečia švęsti gyvenimą ir patirti nuostabias akimirkas savuose namuose, pripildytuose gamtos.

Terasos plotas išties įspūdingas, tad žemiau pateikiame net keletą idėjų, kaip galite smagiai paįvairinti savo gyvenimą turėdami išskirtinę terasą mansardiniame „Parko namų“ aukšte:

  • Renkite ilgus barbekiu vakarus su šeima ir seniai pasiilgtais draugais
  • Švęskite asmenines šventes privačioje aplinkoje su kerinčiu vaizdu į Ramybės parką
  • Pagaliau įgyvendinkite unikalias terasos apželdinimo idėjas, kurias kaupėte Pinterest albume
  • Mėgaukitės saulės voniomis ir kokybišku laiku su šeima šiltais vasaros vakarais
  • Atkeliavus žiemos periodui, nulipdykite sniego senių šeimyną nuosavoje terasoje ir padabinkite joje tiek kalėdinių eglučių, kiek tik geis Jūsų širdys

Neabejojame, kad surasite dar daugiau idėjų, kaip galite džiaugtis nuosava privačia lauko terasa!

Butai su stoglangiais

Patogiai įsitaisykite ant sofos ir pakelkite galvą aukštyn – pamatysite ne baltas lubas, bet kerintį dangaus vaizdą, atsiveriantį pro stoglangius, kurie išdėstyti visuose šių prabangių apartamentų kambariuose, net ir vonioje! Natūralią šviesą taip pat užtikrins ir aukšti, grindis siekiantys langai, tad džiaugtis natūralia šviesa galėsite išskirtinai ilgai - vasaros vakarais šviesos jungiklio, tikėtina, Jums tiesiog neprireiks.

Erdvūs ir funkcionaliai išplanuoti namai

Erdvė kiekvienam šeimos nariui, kokybė ir patogumas – tai reikalavimai, kuriuos siekiame įgyvendinti „Parko namuose“. Mansardinių apartamentų erdvės išplanuotos taip, kad atitiktų visus Jūsų šeimos poreikius.

Erdvės jaukiems susibūrimams, netrukdomam darbui ir individualiam bei šeimyniniam poilsiui – viskas sukurta taip, kad patenkintų net didžiausius Jūsų lūkesčius.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE III „PARKO NAMŲ“ ETAPĄ

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika