Techniniai projekto privalumai

Kokybė ir patogumas – du reikalavimai, kuriuos siekiame įgyvendinti „Parko namuose“. Komfortiškam gyvenimui „Parko namuose“ užtikrinti, remdamiesi įgyta patirtimi ir pirkėjų lūkesčiais, įgyvendinsime šiuos techninius sprendimus.

 

DALINĖS APDAILOS APRAŠYMAS

Terasos, balkonai, lodžijos

Gyvenamosios paskirties butai suprojektuoti su papildomomis erdvėmis - atvirais balkonais ar pilnai įstiklintomis lodžijomis. Mansardinių ir pirmojo aukštų gyventojai galės mėgautis erdviomis privačiomis terasomis.

 

Fasadai

Pastatų eksterjerui parinktos santūrios, Naujamiesčio ir parko aplinkai artimos spalvos. Dalies fasadų apdailai bus naudojamos molinės čerpės. Fasadų langų ritmika, tūrio skaidymas maksimaliai priartinti prie esamos aplinkos pastatų masteliškumo.

Mūrinės sienos

Siekiant, kad namai būtų tvirti ir ilgaamžiški bei pasižymėtų puikia garso ir šilumos izoliacija mūrines sienas įrengiame ne tik pastato išorėje, bet ir viduje.

Langai

Natūralią šviesą užtikrins aukšti, grindis siekiantys langai, o mansardiniame aukšte dalyje butų papildomai bus įrengti stoglangiai.

Požeminis parkingas

Erdvi, saugi ir apšviesta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė suprojektuota po visu kvartalu. Numatytų 222 vietų pakaks visiems gyventojams. Numatyta galimybė įrengti elektromobiliams krauti pritaikytas vietas. Dviračiams, slidėms ar kitiems daiktams laikyti gyventojai galės įsigyti uždarus sandėliukus. Gyventojų patogumui iš požeminio parkingo kiekviename name iki mansardinio aukšto kils liftai.

Aplinka, gerbūvis

Įsiliejant į darnią Ramybės parko aplinką „Parko namai“  bus apželdinami dekoratyviniais krūmais, mažaūgiais augalais bei daugiametėmis gėlėmis. Namų kiemas bus padalintas į atskiras erdves, pritaikytas poilsiui bei aktyviam laisvalaikiui. Vaikų žaidimų aikštelėse bus išlieta ilgaamžė ir saugi kelių sluoksnių guminė danga, poilsio zonose – maumedžio rifliuotos lentos. Siekiant užtikrinti gyventojų ramybę, privatumą ir saugumą, kvartalas bus aptvertas ažūrine tvora su mūriniais intarpais, o įėjimo varteliai su praėjimo kontrole.

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Pasirinkdami „Sutikti su visais slapukais”, jūs sutinkate su šių slapukų išsaugojimu jūsų įrenginyje. Daugiau informacijos galite rasti čia.

KEISTI SLAPUKŲ NUSTATYMUS

Slapukų nustatymai


Slapukus mes naudojame siekdami pagerinti jūsų naršymo patirtį bei savo svetainės veikimą, taip pat įvertinti naudojimosi mūsų svetaine įpročius. Slapukais vadinami nedideli tekstiniai failai, kurie yra laikinai įrašomi jūsų įrenginio standžiajame diske. Slapukai leidžia interneto svetainei atpažinti jos lankytoją per kitus apsilankymus joje, išsaugoti asmens naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, pagreitina paiešką svetainėje, padeda efektyviau bei saugiau naudotis svetaine, tinkamai pateikti jos turinį bei pritaikyti jį prie lankytojų naršymo įpročių. Kitaip tariant, slapukai leidžia interneto svetainėms suteikti naudotojų poreikiams geriau pritaikytas paslaugas. Todėl slapukus naudoja dauguma interneto svetainių. Dažniausiai slapukai jūsų, kaip svetainės lankytojo, tiesiogiai neidentifikuoja, tačiau pasitelkiant slapukus jūsų patirtis internete gali būti labiau suasmeninta.

Būtinieji slapukai


Šių slapukų reikia, kad svetainė galėtų veikti, ir jų mūsų sistemose išjungti negalima. Jie paprastai nustatomi tik reaguojant į jūsų atliktus veiksmus, kurie prilygsta paslaugų prašymams, pavyzdžiui, privatumo nuostatų nustatymą, prisijungimą ar formų pildymą. Galite nustatyti, kad naršyklė blokuotų šiuos slapukus ar įspėtų apie juos, bet tokiu atveju kai kurios svetainės dalys gali neveikti.

PAVADINIMAS TEIKĖJAS APRAŠYMAS, NAUDOJIMO TIKSLAS SAUGOJIMO TERMINAS
evo_session parkonamai.lt Slapukas saugo informaciją apie vartotojo sesiją. Iki svetainės lango uždarymo
allowedCookies parkonamai.lt Sisteminis slapukas nustatantis ir renkantis informaciją apie lankytojo sutikimus privatumo nustatymuose. 30 d.

Nuostatų slapukai


Dėl nuostatų slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pvz., pasirinkta kalba arba regionas, kuriame naršo lankytojas. Jį tikslinga atskirai išskirti.

Trečiųjų šalių slapukai


Šie slapukai leidžia mums nustatyti apsilankymų svetainėje skaičių ir analizuoti lankytojų srautus, kad galėtume įsivertinti bei pagerinti savo svetainės veikimą.

PAVADINIMAS TEIKĖJAS APRAŠYMAS, NAUDOJIMO TIKSLAS SAUGOJIMO TERMINAS
_ga .parkonamai.lt Nustatyti svetainės lankytojų tikslus, paruošti ataskaitas svetainės valdytojams apie svetainės veiklą ir pagerinti lankytojų patirtį naudojantis svetaine. 2 m.
_gid .parkonamai.lt Skirtas rinkti statistinei informacijai apie svetainės lankomumą (informacija renkama apie svetainės lankymą, IP adresas, apsilankymai, laikas praleistas svetainėje). 1 d.
_gat .parkonamai.lt Naudojamas siekiant apriboti „Google“ užfiksuoto duomenų srautą didelio srauto svetainėse. Iki svetainės lango uždarymo